Witamy na stronie Flash-For-Fun. Wchodząc na tą stronę akceptujesz wszystkie warunki naszej polityki prywatności i zgadzasz się przestrzegać poniższych zasad. Jeżeli nie zgadzasz się z naszymi warunkami powinieneś opuścić stronę foash-for-fun.com.

1. Prawa własności.
Strona flash-for-fun.com oraz cała jej zawartość (znaki handlowe, grafika, rozwiązania sieciowe itp.) z wyjątkiem zamieszczonych tu gier są własnością firmy piterasek.com i nie mogą być wykorzystywane, kopiowane lub w żaden sposób rozprowadzane bez zgody właścicieli. Wszelkie materiały opublikowane na stronie flash-for-fun.com są własnością ich autorów lub innych, prawowitych właścicieli i nie mogą być kopiowane, powielane, ani w żaden sposób rozprowadzane bez zgody prawowitych właścicieli.
2. Powiadamianie.
Wszyscy użytkownicy zgadzają sie na powiadamianie przez flash-for-fun.com za pośrednictwem poczty elektronicznej o nowościach i zmianach na stronie flash-for-fun.com.
3. Koszty.
Flash-for-fun.com udostępnia swoją zawartość do grania i przeglądania nieodpłatnie, jakkolwiek niektóre elementy strony mogą wymagać darmowej rejestracji w celu weryfikacji wieku.
4. Zmiany warunków użytkowania.
Piterasek.com zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych warunków w każdej chwili. Aktualna wersja warunków będzie dostępna w tej części strony. Dalsze użytkowanie strony jest jednoznaczne z zaakceptowaniem nowych warunków.

REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | POMOC
copyright © piterasek.com