Jesteś tutaj: gry > RPG
miniPassage 2
miniPassage 2
Dotrzyj do celu wybierając jedą z trzech tras. Każda trasa wypełniona jest niebezpieczeństwami. Sterowanie klawiaturą lub myszką.
[Zagraj]
Cloud Guardian
Staeruj chmurą tak, aby opady deszczu na ziemi powodowały wzrost drzew. Unikaj kontaktu z przeszkodami. Sterowanie za pomocą klawiszy WASD.
[Zagraj]
Cave House Escape
Cave House Escape
Tu pochodzić z nowej gry zachwycony ucieczki.Rodzina udała się na wycieczkę, zdecydowaliśmy się na pobyt w domu jaskini z powodu późnej nocy. Niestety, uwięzione wewnątrz tego domu. Pomóż nam się uciec! instrukcje: Użyj myszki do interakcji.
[Zagraj]
How to train your hero
Wielki los leży przed swoim bohaterem, ale najpierw musi przejść szkolenie. Pomóż mu ćwiczyć swoje umiejętności w łucznictwie, obrony, walki na miecze i czary. Gdy jest gotowy, przygoda epickich czeka! instrukcje: Użyj myszki do wszystkiego, ingame dalsze wyjaśnienia
[Zagraj]
Urban Archer Vigilante
Seria wichrzycieli i gangsterów powodują chaos w Nowym Jorku. Miejskie Archer Vigilate przyszedł, aby zatrzymać je z jego łuk i strzały, a także umiejętności różnych! Zagraj z myszy. Zmień broń, klikając odpowiednie przyciski.
[Zagraj]
JUGGERNAUT: Awakening
Kiedy grupa dzieci wbrew ich rodzice życzenia i zagłębiał się w las, który otacza ich wioskę, dostają więcej niż się spodziewali. Wkrótce sobie sprawę, że są niebezpieczne i tajemnicze rzeczy w ciemnych zakamarkach i szczelinach świata.Opowieść o Juggernauts zaczyna w tej RPG przygoda! Bitwa stworzeń lesie, pomóc mieszkańcom wsi, i odkryć kilka sekretów tu i tam. instrukcje: Klawisze strzałek - S move - w ...
[Zagraj]
Shameless Clone 2
Wybierz bohatera i zniszczyć pomysłowe gry worlds.Insane. Polerowane oldschool grafiki. Chmary wrogów i mnóstwo bonusów. Upgrade bohatera. Instrukcje: myszki do poruszania się bohatera. SPACE aktywować ostateczną moc. P lub ESC, aby pauza.
[Zagraj]
Quest Maker
Wybierz swoją klasę i zacząć życie wypełnione przygody i chwały! instrukcje: Użyj myszki do klikania opcji. W tej pierwszej wersji, możesz być wojownikiem czy czarodziejem, więc rozpowszechniać skillpoints i wybrać jeden quest. Trzy zadania są tworzone automatycznie i trzeba wybrać jedną z nich i osiągnąć swój cel.
[Zagraj]
Candy Corn
Twoja robota z przyszłości, z misją znalezienia candy corn i przynieść go z powrotem do swojego czasu. instrukcje: Korzystanie z prawej i lewej strzałki, aby chodzić. Użyj strzałki w dół, aby włączyć i wyłączyć swój holograficzny kamuflaż. Użyj strzałki w górę, aby otworzyć drzwi i przedmiotów użytku.
[Zagraj]
The Breach
Od momentu przyjazdu do Orbit z G-54 Hermes, Starship prototyp nie odpowiedział żadnego zawiadomienia ani nie daje żadnych oznak życia. Jako szef bezpieczeństwa G-54 jest to praca Sergei iść na pokładzie Hermes, aby zobaczyć co się dzieje. Jaki horror Siergiej napotka na pokładzie Hermes!?! Dowiedz się, co się stało, walka straszliwych istot, uaktualnienie swojego bohatera, zebrać potężną pozycję na naruszenie! W tym wyjątkow ...
[Zagraj]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | POMOC
copyright © piterasek.com