Jesteś tutaj: gry > OBRONA WIEŻY
Big Bad Wolf
Big Bad Wolf
Big Bad Wolf to gra obrona wieży! Celem gry jest, aby chronić owce przed bezlitosną armię groźnych wilków budując broń i wieżyczki, aby ich bronić. Większość z nich działa automatycznie, ale można kontrolować najpotężniejsze. Nie zapomnij, aby uaktualnić swoje wieże, aby uzyskać więcej siły ognia! instrukcje: Umieścić wieże - Użyj myszki, Celować i strzelać - Użyj myszki.
[Zagraj]
Death Attack TOWER DEFENSE
Death Attack TOWER DEFENSE
Użyj swojej broni wieży zabić wszystkie potwory, którzy chcą swoją ziemię.
[Zagraj]
Monsters TD 2
Monsters TD 2
Obroń swoją bazę z serii potworów dziwne i dziwaczne. Budowanie obronę, aby uniemożliwić im dotarcie do portalu. instrukcje: Kliknij, przytrzymaj i przeciągnij kursorem myszy lub WASD / strzałek, aby przejść do ekranu. Użyj kółka lub klawisz + / - aby powiększyć / pomniejszyć ekran. -1,2,3 - Czary-kosmiczna - prędkość w górę / dół wprowadź - uruchomić falę
[Zagraj]
Grand Theft 2013
Grand Theft 2013
Wykorzystaj swoje wieże, aby zniszczyć wszystkie kradzieże, kto chce cię okraść. Nie zapomnij, aby uaktualnić wieże dla maksymalnej mocy.
[Zagraj]
DeadStand
DeadStand
Plaga zombie został wydany na świat. Czy można bronić miasto przed inwazją zombie? Miejsce wieże zatrzymać zombie z wejściem do miasta. instrukcje: Strategicznie umieścić wieże wokół ścieżki, aby zapewnić nie zombie dotrzeć. Każdy zombie doprowadzi do śmierci
[Zagraj]
Box Dude Tower Defence 3
Box Dude Tower Defence 3
Walczyć BoxDude inwazji znajduje się w 3, w serii TD BoxDude. Wykorzystaj arsenał 10 unikalnych wieżyczkach do pokonania wrogami całej 6 zupełnie nowych map. Zmierz się ze światem na deskach najlepszych wyników, i odblokować jak najwięcej osiągnięć, jak możesz.
[Zagraj]
Castle Defender
Castle Defender
Obroń swój zamek przed atakami przeciwników
[Zagraj]
Eagle Defense
Eagle Defense
To jest cool gra obrony, w której będziesz musiał pomóc ten dziki orzeł chronić swoje jaja jak ci ludzie zachować zbliża się z obu stron próbujących się dostać w swoje ręce. instrukcje: Użyj myszki do celu i rzucać kamieniami w ludzi, ale także zbierać nagrody.
[Zagraj]
Tower Tank Destruction
Tower Tank Destruction
Sąsiedni kraj właśnie wojnę a centrum dowodzenia znajduje się tuż na granicy! Chronić przed naporem czołgów przeciwnika. Użyj 8 wieży typów i 19 uaktualnień strategicznie w tym non-stop obrony izometrycznego wieży. instrukcje: Kliknij, aby kupić wieże i interakcji. Pełny tutorial umieszczono w grze.
[Zagraj]
SAS: Zombie Assault TD
SAS: Zombie Assault TD
Hordy nieumarłych zbliża! Twoim zadaniem jest ich powstrzymać w ich utworów poprzez wprowadzenie swoich ludzi SAS i zautomatyzowane wieżyczki w strategicznych miejscach na terenie każdego obszaru. SAS Zombie Assault powraca jako gry Tower Defense! Odtwórz 6 map w Normal, Elite, Nightmare trybach apokalipsy. Przejść każdy mapę zarobić osiągnięć i niesamowite punktów, a także zdobyć cenne dolary SAS odblokować potężne uaktu ...
[Zagraj]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | POMOC
copyright © piterasek.com