Jesteś tutaj: gry > FARMERSKIE
My Wonderful Farm
Czy sianie, podlewanie i zbieranie zbiorów może być zabawne? Załóż się o swoją farmę, że tak! Klikaj na narzędzia, aby ich użyć. Aby zarabiać pieniądze, kupuj nasiona do hodowli i zwoź swoje plony do stodoły na taczkach.
[Zagraj]
Evolution
Twoim celem w tej grze jest hodowla żuków, aby uzyskać ostatecznego żuka. Musisz się opiekować tymi żukami, zabawiać je i sprzątać po nich. Nie takie łatwe. Używaj myszy by kontrolować grę. Otrzymasz dokładniejsze instrukcje w trakcie pierwszych momentów gry. Powodzenia!
[Zagraj]
Celebrity Pedigree
Twoim celem w tej zabawnej grze o zarządzaniu jest hodowla psów w celu wyhodowania najbardziej dochodowego szczeniaka. Cała zabawa polega na tym , że każdy pies reprezentuję jakąś znaną postać, więc możesz eksperymentować rozmnażając na przykład Airedale Jolie i Bark Obama. System gry jest prosty - użyj myszy by przeciągnąć samca i samicę do "domku miłości". Zarządzaj swoją firmą za pomocą różnych menu. Możesz sprze ...
[Zagraj]
Breeder
Zaczynasz mając dwa króliki - mężczyznę i kobietę. Przeciągając mężczyznę do kobiety rozpoczynasz rozmnażanie. Wyhoduj 8 królików by wygrać, Podpowiedź : mężczyźni dużo palą, a kobiety lubią poprawiać makijaż.
[Zagraj]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | POMOC
copyright © piterasek.com