Jesteś tutaj: gry > FARMERSKIE
Castaway 1
Przetrwaj na tropikalnej wyspie. Znajdź wodę, drewno, jedzenie, zbuduj szałas i inne elementy potrzebne by uciec z wyspy.
[Zagraj]
Best Farm
Poprowadź farmę zarządzając 10 różnymi rodzajami fabryk jednocześnie. Sadź nasiona, podlewaj i zbieraj plony i i sprzedawaj je na potrzeby swoich fabryk.
[Zagraj]
30 Days Honey
Pan pszczoła rzucił ci wyzwanie - uzbieraj jak najwięcej pieniędzy w 30 dni. Buduj pszczele ule, sadź kwiaty na podwórzu by pszczoły mogły produkować miód. Pilnuj by pszczoły były zadowolone codziennie sprzątając ule. Pamiętaj by była wystarczająca ilość kwiatów dla wszystkich uli. Gra w całości kontrolowana myszą.
[Zagraj]
The CountrySide
Pomóz pieskowi Toto zaopiekować się farmą. Za pomocą myszy przeciągaj zwierzęta na pola przeznaczone do wykonywania czynności takich jak karmienie, czyszczenie, pojenie czy opieka medyczna. Miłej zabawy!
[Zagraj]
Horsecare Apprenticeships
Poznaj Sarah na jej rodzinnej farmie. Nadszedł czas aby zająć się końmi w stajni. Muszisz nauczyć się każdej podstawowej czynności jak karmienie, pojenie, podawanie szczepionki, czesanie, szczotowanie i mycie.
[Zagraj]
Garden Mania
Postępuj zgodnie z instrukcją żeby wychodować jak najwięcej roślin w ciągu 3 minut. Punkty dostajesz za zebrane plony. Uważaj na kreta. Może się pojawiać losowo, i jeżeli go nie złapiesz stracisz plony.
[Zagraj]
Favourite farm
Musisz uratować swoje plony przed suszą. Powodzenia!
[Zagraj]
Farm Mania 2
Świetna wiadomość: Anna wróciła. Kontynuacja kultowej juzm gry farmerskiej, oferująca jeszcze więcej zabawy. Owoce, warzywa, zwierzęta i ptaki. Sam wybierasz co chodujesz. Dodatkowo fabryki i piekarnie. Rozbudowana gra farmersko-ekonomiczna, zapewniająca maksimum rozrywki dla całej rodziny.
[Zagraj]
Farm
Zaczynasz mając do dyspozycji $ 100. Choduj 6 różnych typów warzyw, dbaj o nie, podlewaj, pielęgnuj i zarób jak najwięcej pieniędzy. Powodzenia.
[Zagraj]
Cowjacked: The harvest moo
Pomóz obcym porywać krowy do eksperymentów. Unikaj wściekłych farmerów z widłami. Lataj sterując za pomocą strzałek, podejmuj krowy za pomocą spacji. Krowy musisz dowieźć nietknięte do portalu.
[Zagraj]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | POMOC
copyright © piterasek.com