Jesteś tutaj: gry > DLA DZIECI
Apprentice Los Angeles g m
Twoim celem w tej zabawnej grze jest stworzenie najlepszego baru sushi w Los Angeles. Obsługuj klientów szybko i wydajnie przez pierwsze pięć poziomów gry aby sprawdzić czy zasłużyłeś na tytuł The Apprentice. Kiedy klienci pojawiają się, użyj myszki i kliknij w nich by podać menu. Po złożeniu zamówienia, kliknij odpowiednie składniki na ladzie, a potem kliknij klienta. Nie zapomnij zebrać pieniędzy po odejściu klienta. Moż ...
[Zagraj]
3 Lil Pigs g m
Gra typu tower defence - musisz ustawiać wieżyczki by ochronić swoją chatę przed sługami złego wilka. Gra kontrolowana myszką. Po wybraniu typu wieżyczki pojawia się kwadrat - jeżeli jest biały to możesz budować, jeśli czerwony to nie. Po wybraniu juz zbudowanej wieżyczki na dole ekranu pojawia się przycisk, powodujący jej unowocześnienie. Masz tylko 3 świnki, które mogą budować wieżyczki - używaj ich rozsądnie. Przycis ...
[Zagraj]
Red Bugs g m
Twoim celem w tej zabawnej grze jest stworzenie ścieżki dla czerwonego robaka, tak aby zjadł wszystkie truskawki. Uważaj na żuki ponieważ zjadają one i truskawki i czerwone robaki. Użyj myszy by przeciągać i puszczać elementy na scenie, co stworzy twojemu robakowi drogę. Miłej zabawy.
[Zagraj]
Penguin Dinner 2 g m
Ta gra naprawdę uzależnia! Musisz pomóc Penny uzbierać pieniądze na stworzenie sieci restauracji. Obsługuj klientów szybko by byli zadowolenie i wracali po więcej. Aby zarabiać musisz posadzić klienta, przyjąć jego zamówienie, przynieść klientowi obiad i odebrać pieniądze (więcej instrukcji w Helpie do gry). Na koniec dnia można kupić przydatne unowocześnienia do twojej restauracji. Kontynuacja Penguin Dinner. Powodzenia.
[Zagraj]
Penguin Dinner g m
Ta gra naprawdę uzależnia! Musisz pomóc Penny uzbierać pieniądze na powrót do domu. Obsługuj klientów szybko by byli zadowolenie i wracali po więcej. Aby zarabiać musisz posadzić klienta, przyjąć jego zamówienie, przynieść klientowi obiad i odebrać pieniądze (więcej instrukcji w Helpie do gry). Na koniec dnia można kupić przydatne unowocześnienia do twojej restauracji. Powodzenia.
[Zagraj]
Halloween Dressup g m
Słodki i zabawny dress up - przygotuj lalkę na imprezę w Haloween
[Zagraj]
Love Chef g m
Alyssa zaprosiła Alana na obiad u siebie w domu i jest bardzo zdenerwowana. Twoim zadaniem jest pomóc Alyssa przygotować idealny obiad na jej idealna randkę z jej chłopakiem Alanem. Przygotuj piękny stół a potem kliknij drzwi by przejść do przygotowywania potraw by podbić serce Alana. Gra kontrolowana myszą. Powodzenia.
[Zagraj]
Learn to fly g m
Naucz swojego pingwina latać. Mając do dyspozycji skocznie i możliwość zakupu dodatków specjalnych przeleć jak największą odległość. Powodzenia.
[Zagraj]
Apprentice Dairy Queen g m
Proszę poczekać chwilę zanim naciśniesz PLAY aby się upewnić że gra się załadowała! Zbyt wczesne wciśnięcie zawiesza grę. Klikaj na składnikach aby uzyskać Lodowy Deser z obrazka. Przeciągaj deser do klienta który go zamówił. Klikaj pieniądze żeby je zbierać. Możesz też wyrzucić Deser do kosza i zacząć od początku. Aina zarobił $99.50 - Pobij ten rekord!
[Zagraj]
Sprouts Adventure: Teaser
Wersja ograniczona potężnej i wciagającej gry o zarządzaniu. Jako bóg stworzonek zwanych Sprouts zadbaj o rozwój ich cywilizacji. Dokładne zasady gry zawarte są w wprowadzeniu do gry.
[Zagraj]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 
REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | POMOC
copyright © piterasek.com