Jesteś tutaj: gry > DLA DZIECI
Land Grab m g
Pomóż Marvinowi Marsjaninowi podbić nową planetę. Sterowanie za pomocą strzałek, pozwala Marvinowi poruszać się po planszy by zapełniać puste terytorium. Uwaga - zawracanie bądź kolizja z własnym śladem powoduje utratę życia. Unikaj także przeciwników. Zderzenie z nimi powoduje utratę życia. Zbieraj doładowania. Miłej zabawy.
[Zagraj]
Jumping Bananas m g
Zabawna gra z małpkami w roli głównej. Musisz zbierać żółte banany by przejść do następnego lewelu. Terowanie to lewa i prawa strzałka dla ruchu i spacja dla skoku. Unikaj przeciwników takich jak pająki, szczury, węże, osy, króliki, supermani i t p. Wrogowie próbują odciąć ci drogę do bananów. Pamiętaj też by zbierać wzmocnienia. Miłej zabawy.
[Zagraj]
Chomper Game m g
Twoim celem w tej grze jest pomóc Chomperowi pływać na około i zbierać tyle czerwonych robaków ile dasz rade. Chomper będzie podążał za ruchami myszki. Nie pozwól mu zjadać zielonych robaków na haczyku. Dodatkowe punkty za zebranie klejnotu z homara. Smacznego.
[Zagraj]
Bridge Craft m g
Twoim celem w tej zabawnej , opartej o fizykę grze jest budowanie mostów które się nie zawalą by pomóc swoim przyjaciołom przejść przez kanion. Jest 30 poziomów do ukończenia. Kontroluj grę myszką. Aby zainstalować element kliknij zielony punkt zaczepienia w miejscu gdzie chciałbyś zacząć i narysuj linie aż do momentu gdzie chciałbyś skończyć. Aby usunąć element najedź na niego i kliknij. Aby usunąć kilka elementów k ...
[Zagraj]
3 Lil Pigs m g
Gra typu tower defence - musisz ustawiać wieżyczki by ochronić swoją chatę przed sługami złego wilka. Gra kontrolowana myszką. Po wybraniu typu wieżyczki pojawia się kwadrat - jeżeli jest biały to możesz budować, jeśli czerwony to nie. Po wybraniu juz zbudowanej wieżyczki na dole ekranu pojawia się przycisk, powodujący jej unowocześnienie. Masz tylko 3 świnki, które mogą budować wieżyczki - używaj ich rozsądnie. Przycis ...
[Zagraj]
Red Bugs m g
Twoim celem w tej zabawnej grze jest stworzenie ścieżki dla czerwonego robaka, tak aby zjadł wszystkie truskawki. Uważaj na żuki ponieważ zjadają one i truskawki i czerwone robaki. Użyj myszy by przeciągać i puszczać elementy na scenie, co stworzy twojemu robakowi drogę. Miłej zabawy.
[Zagraj]
Penguin Dinner 2 m g
Ta gra naprawdę uzależnia! Musisz pomóc Penny uzbierać pieniądze na stworzenie sieci restauracji. Obsługuj klientów szybko by byli zadowolenie i wracali po więcej. Aby zarabiać musisz posadzić klienta, przyjąć jego zamówienie, przynieść klientowi obiad i odebrać pieniądze (więcej instrukcji w Helpie do gry). Na koniec dnia można kupić przydatne unowocześnienia do twojej restauracji. Kontynuacja Penguin Dinner. Powodzenia.
[Zagraj]
Penguin Dinner m g
Ta gra naprawdę uzależnia! Musisz pomóc Penny uzbierać pieniądze na powrót do domu. Obsługuj klientów szybko by byli zadowolenie i wracali po więcej. Aby zarabiać musisz posadzić klienta, przyjąć jego zamówienie, przynieść klientowi obiad i odebrać pieniądze (więcej instrukcji w Helpie do gry). Na koniec dnia można kupić przydatne unowocześnienia do twojej restauracji. Powodzenia.
[Zagraj]
Learn to fly m g
Naucz swojego pingwina latać. Mając do dyspozycji skocznie i możliwość zakupu dodatków specjalnych przeleć jak największą odległość. Powodzenia.
[Zagraj]
blockdodge g m
Zbieraj punkty kursorem, lecz uważaj na pojawiające się z góry przeszkody !!!
[Zagraj]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 
REGULAMIN | KONTAKT | MAPA STRONY | POMOC
copyright © piterasek.com